Piasek do piaskarki NSK perlisty 4 x 300g
Piasek do piaskarki NSK perlisty 4 x 300g
Piasek do piaskarki NSK perlisty 4 x 300g
Piasek do piaskarki NSK perlisty 4 x 300g
darmowa dostawa
od 500 zł
ISO 9001
i iso 13845
produkty od
zaufanych dostawców
NSK

Piasek do piaskarki NSK perlisty 4 x 300g

Czyszczący proszek NSK Flash Pearl do powietrznej piaskarki abrazyjnej Prophy-Mate NEO.

Opakowanie: 4 butelki 300g
420,00 zł 329,00 zł
-22%
Zniżka 91,00 zł
Oferta 1:
329,00 zł
Kupując 1 oszczędzasz 22%

NSK Flash Pearl to wysoce skuteczny i jednocześnie delikatny dla zębów proszek polerujący dedykowany systemom polerowania powietrzem, charakteryzującym piaskarkę abrazyjną Prophy-Mate NEO. Piasek NSK Flash Pearl, dzięki kulistym, powstałym na bazie wapnia cząsteczkom, jest środkiem wyjątkowo bezpiecznym dla pacjentów o szczególnie wrażliwych zębach. Wysoka efektywność perłowego proszku NSK w usuwaniu osadów, przebarwień i płytki nazębnej sprawia, że jest to produkt chętnie wybierany przez specjalistów. Ze względu na jego naturalny smak, jest on także wysoko tolerowany przez poddawanych z je...

Czytaj więcej +

NSK Flash Pearl to wysoce skuteczny i jednocześnie delikatny dla zębów proszek polerujący dedykowany systemom polerowania powietrzem, charakteryzującym piaskarkę abrazyjną Prophy-Mate NEO. Piasek NSK Flash Pearl, dzięki kulistym, powstałym na bazie wapnia cząsteczkom, jest środkiem wyjątkowo bezpiecznym dla pacjentów o szczególnie wrażliwych zębach. Wysoka efektywność perłowego proszku NSK w usuwaniu osadów, przebarwień i płytki nazębnej sprawia, że jest to produkt chętnie wybierany przez specjalistów. Ze względu na jego naturalny smak, jest on także wysoko tolerowany przez poddawanych z jego użyciem zabiegom pacjentów. 

Zalety prosku Flash Pearl:

 • Piasek perłowy NSK umożliwia skuteczne czyszczenie nawet najtrudniej dostępnych powierzchni, takich jak przestrzenie międzyzębowe. Zawdzięcza to specyficznej - sferycznej budowie ziaren, które dzięki temu łagodnie i gładko przemieszczają się w trakcie czyszczenia wokół zębów.
 • Naturalny smak uzyskany dzięki wyeliminowaniu ze składników sodu sprawia, że jest on wyjątkowo komfortowy w użyciu dla pacjenta.  
 • Proszek perłowy NSK jest biodegradowalny, przez co nie wydziela on szkodliwych substancji w procesie rozkładania.  
 • Dzięki specjalnej kulistej budowie cząsteczek, proszek do piaskarki Prophy-Mate NEO jest wyjątkowo delikatny zarówno dla zębów jak i  tkanek miękkich.
 • Dodatkową właściwością piasku Flash produkowanego przez NSK jest jego korzystny wpływ na poziom kwasowości w jamie ustnej i tym samym skuteczne hamowanie przez niego powstawania płytki nazębnej i rozwoju bakterii. 

Charakterystyka proszku perłowego NSK:

 • Budowa ziaren piasku Flash Pearl jest kulista ułatwiająca przetaczanie się ich wokół zębów w procesie czyszczenia sprawia, że produkt ten jest wyjątkowo delikatny dla szkliwa zębów. 
 • Średnia wielkość pojedynczych cząsteczek opisywanego proszku wynosi 54 µm.
 • Podstawowym składnikiem budulcowym piasku jest węglan wapnia. Daje mu to przewagę nad materiałami produkowanymi z użyciem wodorowęglanu sodu, na który może niewłaściwie reagować część pacjentów. 
 • Piasek NSK Flash Pearl jest bezzapachowy.
 • Wyjątkowa skuteczność proszku do piaskarek abrazyjnych NSK wykazywana przy zastosowaniu nawet niewielkiej ilości produktu sprawia, że jest on wyjątkowo wydajny. 
 • Dostępny jest w opakowaniu zawierającym 4 x 300 g proszku.

Zastosowanie piasku Flash Pearl:

 • Proszek polerujący Flash Pearl do zastosowania naddziąsłowego gwarantuje doskonałe efekty  usuwania powierzchniowych zabrudzeń z zębów, co bezpośrednio przekłada się na poprawę ich wyglądu i ogólnego stanu higieny jamy ustnej. Piasek produkowany przez NSK nadaje się doskonale do czyszczenia zębów u pacjentów, którzy ze względów zdrowotnych muszą unikać produktów zawierających w składzie wodorowęglan sodu. Piasek perłowy NSK wykorzystuje się w piaskarkach Prophy-Mate neo. Wśród najważniejszych zastosowań proszku do piaskowania zębów wymienia się:
 • Usuwanie przebarwień spowodowanych przez kawę, herbatę, papierosy, czy też specyficzną dietę. Poprzez delikatne ścieranie powierzchni zębów, proszek Flash Pearl może przywrócić zębom barwę zbliżoną do ich pierwotnej bieli. 
 • Redukowanie nagromadzonej płytki nazębnej. Regularne piaskowanie zębów pomaga w ograniczaniu powstawania płytki nazębnej, a to może przyczynić się do zmniejszenia ryzyka rozwoju próchnicy i zapalenia dziąseł. 
 • Piaskowanie powierzchni zębów przed zabiegami, takimi jak nakładanie na ubytki wypełnienia czy też zakładanie korony, wpływa na lepsze przygotowanie jej pod kątem właściwego i mocnego przylegania materiałów stomatologicznych.

W sprzedaży dostępne w zestawie zawierającym 4 butelki polerującego proszku o pojemności 300 g.

Czytaj mniej -

Wybierz wariant oraz ilość

Piasek do piaskarki NSK perlisty 4 x 300g
420,00 zł 329,00 zł -22%
Ilość maksymalna
rabaty na duże zamówienia!
Uzupełnij koszyk i prześlij zamówienie do naszego konsultanta, który je zweryfikuje i przydzieli specjalne rabaty!
Możesz również pominąć ten krok i zrealizować od razu.