Fuji Plus 50 kapsułek
Fuji Plus 50 kapsułek
Fuji Plus 50 kapsułek
Fuji Plus 50 kapsułek
darmowa dostawa
od 500 zł
ISO 9001
i iso 13845
produkty od
zaufanych dostawców
GC

Fuji Plus cement glasjonomerowy 50 kapsułek

Nieprzepuszczalny dla promieni RTG cement glasjonomerowy Fuji Plus w kapsułkach, wzmocniony żywicą, dostępny w łatwym do identyfikacji w systemie kolornika Vita.

Opakowanie: 50 kapsułek
668,00 zł 515,00 zł
-23%
Zniżka 153,00 zł
Oferta 1:
515,00 zł
Kupując 1 oszczędzasz 23%

Chemoutwardzalny cement glasjonomerowy Fuji Plus w kapsułkach to zaawansowany materiał stomatologiczny, który charakteryzuje się doskonałą adhezją do tkanek zęba, co oznacza niezawodne, trwałe połączenie materiału wypełnieniowego z zębem. Jest to cement stosowany do różnorodnych procedur stomatologicznych, takich jak: wypełnienia tymczasowe, cementacja koron i mostów, a także do ostatecznego cementowania prac protetycznych.

Kapsułki zawierają precyzyjnie dobrane i wymieszane proporcje składników, co gwarantuje łatwe i szybkie przygotowanie konsystencji cementu, bez konieczności jego długotr...

Czytaj więcej +

Chemoutwardzalny cement glasjonomerowy Fuji Plus w kapsułkach to zaawansowany materiał stomatologiczny, który charakteryzuje się doskonałą adhezją do tkanek zęba, co oznacza niezawodne, trwałe połączenie materiału wypełnieniowego z zębem. Jest to cement stosowany do różnorodnych procedur stomatologicznych, takich jak: wypełnienia tymczasowe, cementacja koron i mostów, a także do ostatecznego cementowania prac protetycznych.

Kapsułki zawierają precyzyjnie dobrane i wymieszane proporcje składników, co gwarantuje łatwe i szybkie przygotowanie konsystencji cementu, bez konieczności jego długotrwałego mieszania. 

Zastosowanie cementu w kapsułkach Fuji Plus:

Dzięki wykorzystywaniu do leczenia wzmocnionego żywicą cementu glasjonomerowego GC Fuji Plus możliwa do uzyskania jest odbudowa na bazie: metalu, tlenku cyrkonu, tlenku glinu oraz żywicy. Jego zastosowanie w stomatologii obejmuje przede wszystkim:

 • Osadzanie wkładów i nakładów (inlay i onlay) koron i mostów na podbudowie z metalu, ceramiki, kompozytów i włókien szklanych. 
 • Cementowanie wszelkich prac protetycznych. 

Charakterystyka cementu glasjonomerowego Fuji Plus:

 • Cement GC Fuji Plus jest widoczny na zdjęciach RTG.
 • Szeroki wachlarz zastosowań - cement Fuji Plus może służyć do osadzania prac wykonanych z metalu, łączonych prac metalowo-ceramicznych oraz prac pełnoceramicznych. 
 • Produkt przeznaczony do przygotowania w wstrząsarce. 
 • Cement GC Fuji Plus przyjmuje zamkniętą w kapsułkach płynną formę.
 • Produkt Fuji Plus jest bezzapachowy.
 • Wykazywane w 20 ℃ pH substancji wynosi 1,9.
 • Cement glasjonomerowy Fuji Plus nie wykazuje właściwości samozapalnych i reakcji wybuchowych.
 • Stosowanie go wymaga podjęcia odpowiednich kroków ochrony własnej, ponieważ bezpośredni jego kontakt ze skórą może powodować reakcję alergiczną. Produkt ten działa także drażniąco na oczy.

Zalety cementu GC Fuji Plus:

 • Potwierdzona skuteczność produktu sprawia, że stosowanie go jest wysoce przewidywalne i jednocześnie bezproblemowe.
 • Niewątpliwą zaletą preparatu jest jego kapsułkowana forma, która korzystnie wpływa na wydajność pracy w gabinecie oraz zapewnia właściwe przygotowanie cementu z zachowaniem optymalnej proporcji składników.
 • Możliwy do uzyskania wyjątkowo gładki cement o kremowej konsystencji wpływa na wysoką praktyczność jego stosowania. 
 • Niepodważalnym atutem wiązania cementu Fuji Plus wskutek reakcji chemicznej jest możliwość związania materiału w miejscach, w których z powodu zaciemnienia właściwości wiążących nie wykazują cementy światłoutwardzalne.
 • Doskonałe właściwości adhezji chemicznej cementu Fuji Plus sprawiają, że usiłowane do uzyskania połączenie z tkankami zęba jest mocne, gwarantujące skuteczne uszczelnienie brzeżne i efektywnie minimalizujące ryzyko odklejenia tworzonych wypełnień.
 • Wielorakość zastosowań cementu GC Fuji Plus pozwala na stosowanie go do różnych procedur stomatologicznych: od wypełnień tymczasowych po cementację koron i mostów. 
 • W sytuacji gdy niemożliwym jest,  w trakcie procedury leczenia, uzyskanie suchego pola, rozwiązanie w postaci odpornych na wilgoć cementów glasjonomerowych fuji Plus jest wyjątkowo trafne.
 • Nieskomplikowana procedura klejenia sprawia, że jest ona wyjątkowo szybka i łatwa, co przekłada się na zwiększoną praktyczność i wydajność wykonywanej z wykorzystaniem opisywanych cementów Fuji Plus pracy. 
 • Nadmiar cementu, dzięki gumowatej konsystencji,  może zostać łatwo usunięty już w 60 sekund po osadzeniu uzupełnienia. 
 • Używanie GC Fuji Plus skutecznie ogranicza ryzyko wystąpienia nadwrażliwości pozabiegowej, produkt ten jest bowiem wyjątkowo przyjazny dla miazgi zębowej. 
 • Cementy Fuji Plus są bardzo wydajne - wystarczy bardzo cienka warstwa (zaledwie 10 mikronów), aby bezproblemowo i efektywnie osadzić wszelkie wykonywane odbudowy.

Materiał Fuji PLUS dostępny w jest opakowaniach zawierających 50 kapsułek w dwóch odcieniach do wyboru: A3 bądź żółtym.

Czytaj mniej -

Wybierz wariant oraz ilość

Fuji Plus 50 kapsułek - A3
668,00 zł 515,00 zł -23%
Ilość maksymalna
Fuji Plus 50 kapsułek - Żółte
668,00 zł 515,00 zł -23%
rabaty na duże zamówienia!
Uzupełnij koszyk i prześlij zamówienie do naszego konsultanta, który je zweryfikuje i przydzieli specjalne rabaty!
Możesz również pominąć ten krok i zrealizować od razu.