Osłonki Bluephase Style sleeves 50 sztuk

Osłonki Bluephase Style sleeves 50 sztuk

Osłonki ochronne do lampy polimeryzacyjnej Bluephase Style, pakowane po 50 sztuk.

Opakowanie: 50 sztuk
86,00 zł
Obecnie brak na stanie

Przezroczyste osłonki jednorazowe dedykowane do lampy polimeryzacyjnej Bluephase Style to praktyczne akcesorium, które pomaga utrzymać wysoki poziom higieny podczas pracy z pacjentem – bez kompromisów dla komfortu i skuteczności naświetlania.

Czytaj więcej +

Wybierz wariant oraz ilość

Osłonki Bluephase Style sleeves 50 sztuk
86,00 zł

Dlaczego warto stosować osłonki Bluephase Style?

  • Idealnie dopasowane do kształtu lampy – zapewniają stabilność i wygodę użytkowania bez wpływu na działanie światła.
  • Utrzymanie lampy w czystości – skuteczna bariera ochronna przed śliną, kurzem i pozostałościami materiałów.
  • Jednorazowe i higieniczne – eliminują ryzyko przenoszenia patogenów między pacjentami.
  • Bez wpływu na efektywność utwardzania – cienki, transparentny materiał nie zaburza światła emitowanego przez lampę LED.
  • Opakowanie 50 sztuk – wygodne rozwiązanie na co dzień w gabinecie stomatologicznym.

Przemyślana forma osłonek nie tylko wspiera higienę, ale też wydłuża żywotność samego urządzenia, chroniąc jego obudowę przed zabrudzeniami i mikrouszkodzeniami. To drobny element wyposażenia, który realnie wpływa na bezpieczeństwo i profesjonalny standard pracy.

rabaty na duże zamówienia!
Uzupełnij koszyk i prześlij zamówienie do naszego konsultanta, który je zweryfikuje i przydzieli specjalne rabaty!
Możesz również pominąć ten krok i zrealizować od razu.