3 x PrimaDent Spray – Floral (1 litr) + Maseczki medyczne 3-warstwowe, typ II – za 1 zł
W zestawie taniej
3 x PrimaDent Spray – Floral (1 litr) + Maseczki medyczne 3-warstwowe, typ II – za 1 zł

Przy zakupie 3 butelek PrimaDent Spray – Floral (1 litr), otrzymasz Maseczki medyczne 3-warstwowe, typ II – za 1 zł 

darmowa dostawa
od 300 zł
ISO 9001
i iso 13845
produkty od
zaufanych dostawców

Maseczki medyczne 3-warstwowe typ II

Maski, będące elementem odzieży ochronnej, zmniejszają ryzyko przeniesienia chorobotwórczych drobnoustrojów, co chroni przed zarażeniem osób mających styczność z chorymi.

Opakowanie: 50 sztuk
29,90 zł 9,90 zł Brutto Zniżka 20,00 zł

Maski trzywarstwowe to produkt gwarantujący bezpieczeństwo oraz komfort noszenia. Typ II zgodnie z normą EN 14683 to gwarancja 98% skuteczności filtracji z zachowaniem swobody oddychania.

Maski stosowane są przez chirurgów oraz pozostały personel medyczny dla maksimum bezpieczeństwa. Standard Typu II maski oferuje wysoką ochronę przeciwbakteryjną i przeciwwirusową pod warunkiem utrzymania podstawowych zasad higieny oraz regularnym zmienianiu maski po określonym czasie.

Usztywnienie w szczycie maski wykonane jest z delikatnego, elastycznego materiału z plastycznym tworzywem. Ułatwia wygodną regulację docisku na nosie, zapobiega parowaniu okularów, zwiększa komfort. „Nosek” służy możliwie najdokładniejszemu dostosowaniu maski do kształtu twarzy, nie podrażnia przy tym skóry ani nie uczula.

Jednym z najważniejszych parametrów w przypadku masek jest poziom filtracji. Standardy w tym zakresie (określone współczynnikiem BFE) definiuje europejska norma - EN 14683. Filtracja BFE dla maski typu II oferowanej Państwu to >= 99%. Wraz z warstwami ochronnymi maska TW Plast charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza, umożliwiając swobodne oddychanie.

Maski dostępne są w trzech kolorach: białym, zielonym oraz niebieskim, po 50 sztuk w opakowaniu.

rabaty na duże zamówienia!
Uzupełnij koszyk i prześlij zamówienie do naszego konsultanta, który je zweryfikuje i przydzieli specjalne rabaty!
Możesz również pominąć ten krok i zrealizować od razu.