Test biologiczny Attest 1 sztuka
darmowa dostawa
od 300 zł
ISO 9001
i iso 13845
produkty od
zaufanych dostawców

Test biologiczny Attest 1 sztuka

Wskaźnik biologiczny 3M Attest dla sterylizatorów parowych.

Opakowanie: 1 wskaźnik
6,40 zł Brutto

Wskaźnik 3M Attest przeznaczony do monitorowania wydajności procesów sterylizacji, których wyniki są możliwe do odczytu po 48 godzinach. Kompletny wskaźnik biologiczny dla cykli parowych wspomaganych grawitacyjnie 250°F 121°C lub próżniowo 270°F 132°C. Składa się z paska sporów Geobacillus stearothermophilus, szczelnej ampułki z podłożem hodowlanym oraz systemem wskaźnika pH z purpurą bromokrezolową, brązowej nakrętki z otworami dla penetracji, czynnika sterylizującego oraz filtra hydrofobowym dla bariery przeciwbakteryjnej, a także wskaźnika chemicznego na etykiecie, który zmienia kolor z różowego na brązowy w czasie przetwarzania.

Po zakończeniu sterylizacji ampułka zostaje „zgnieciona” aby połączyć podłoże hodowlane z przetworzonym paskiem sporów. Wskaźnik biologiczny inkubuje się przez 48 godzin, po których jest możliwy odczyt. Zmiana koloru na żółty oznacza że spory przetrwały co jest pozytywnym wynikiem.

Właściwości:

  • Ampułkowe wskaźniki biologiczne są łatwe w użyciu, zapewniają odczyt wyniku na podstawie wizualnej zmiany koloru po 48 godzinach.
  • Wskaźnik biologiczny zawiera spory bakteryjne, które zapewniają bezpośrednią miarę biobójczości cyklu.
  • Wskaźniki biologiczne 3M™ Attest™ 1262 stosuj do monitorowania sterylizatorów grawitacyjnych i próżniowych z wyjątkiem cykli sterylizacji parowych-grawitacyjnych w temperaturze 132°C (270°F), z czasem ≤ 3 minuty.
  • Wskaźnik biologiczny 3M™ Attest™ dla sterylizatorów parowych wspomaganych grawitacyjnie 250°F/121°C lub próżniowo 270°F/132°C, 1262.
rabaty na duże zamówienia!
Uzupełnij koszyk i prześlij zamówienie do naszego konsultanta, który je zweryfikuje i przydzieli specjalne rabaty!
Możesz również pominąć ten krok i zrealizować od razu.

Zobacz także