Test biologiczny Attest 1 sztuka
darmowa dostawa
od 500 zł
ISO 9001
i iso 13845
produkty od
zaufanych dostawców

Test biologiczny Attest 1 sztuka

Wskaźnik biologiczny 3M Attest dla sterylizatorów parowych.

Opakowanie: 1 wskaźnik
6,90 zł

Wskaźnik 3M Attest przeznaczony do monitorowania wydajności procesów sterylizacji, których wyniki są możliwe do odczytu po 48 godzinach. Kompletny wskaźnik biologiczny dla cykli parowych wspomaganych grawitacyjnie 250°F 121°C lub próżniowo 270°F 132°C. Składa się z paska sporów Geobacillus stearothermophilus, szczelnej ampułki z podłożem hodowlanym oraz systemem wskaźnika pH z purpurą bromokrezolową, brązowej nakrętki z otworami dla penetracji, czynnika sterylizującego oraz filtra hydrofobowym dla bariery przeciwbakteryjnej, a także wskaźnika chemicznego na etykiecie, który zmienia kolor z ...

Czytaj więcej +

Wskaźnik 3M Attest przeznaczony do monitorowania wydajności procesów sterylizacji, których wyniki są możliwe do odczytu po 48 godzinach. Kompletny wskaźnik biologiczny dla cykli parowych wspomaganych grawitacyjnie 250°F 121°C lub próżniowo 270°F 132°C. Składa się z paska sporów Geobacillus stearothermophilus, szczelnej ampułki z podłożem hodowlanym oraz systemem wskaźnika pH z purpurą bromokrezolową, brązowej nakrętki z otworami dla penetracji, czynnika sterylizującego oraz filtra hydrofobowym dla bariery przeciwbakteryjnej, a także wskaźnika chemicznego na etykiecie, który zmienia kolor z różowego na brązowy w czasie przetwarzania.

Po zakończeniu sterylizacji ampułka zostaje „zgnieciona” aby połączyć podłoże hodowlane z przetworzonym paskiem sporów. Wskaźnik biologiczny inkubuje się przez 48 godzin, po których jest możliwy odczyt. Zmiana koloru na żółty oznacza że spory przetrwały co jest pozytywnym wynikiem.

Właściwości:

  • Ampułkowe wskaźniki biologiczne są łatwe w użyciu, zapewniają odczyt wyniku na podstawie wizualnej zmiany koloru po 48 godzinach.
  • Wskaźnik biologiczny zawiera spory bakteryjne, które zapewniają bezpośrednią miarę biobójczości cyklu.
  • Wskaźniki biologiczne 3M™ Attest™ 1262 stosuj do monitorowania sterylizatorów grawitacyjnych i próżniowych z wyjątkiem cykli sterylizacji parowych-grawitacyjnych w temperaturze 132°C (270°F), z czasem ≤ 3 minuty.
  • Wskaźnik biologiczny 3M™ Attest™ dla sterylizatorów parowych wspomaganych grawitacyjnie 250°F/121°C lub próżniowo 270°F/132°C, 1262.
Czytaj mniej -

Wybierz wariant

Test biologiczny Attest 1 sztuka
6,90 zł
rabaty na duże zamówienia!
Uzupełnij koszyk i prześlij zamówienie do naszego konsultanta, który je zweryfikuje i przydzieli specjalne rabaty!
Możesz również pominąć ten krok i zrealizować od razu.