Webinaria

Kategorie

Produkty: 30

WEBINARIA

Nie ulega wątpliwości, że wszechobecna cyfryzacja wkroczyła również do praktyk stomatologicznych, wnosząc ogromna ilość korzyści na wielu płaszczyznach dotyczących edukacji, wybieranego wyposażenia czy stosowanych procedur. Dentyści, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje, mają możliwość wzięcia udziału w rzetelnych kursach online, oszczędzając przy tym swój cenny czas. Dzięki udziałowi w webinariach, dentyści oraz personel dentystyczny mogą poszerzać i uzupełniać wiedzę z wielu dziedzin stomatologii (od procedur medycznych, estetycznych, chirurgicznych, czy zarządzania, do innowacyjnych rozwiązań wspierających rozwój praktyki i świadczonych usług).

Szkolenia online dla lekarzy stomatologów i praktyków stomatologicznych

Proponowane przez Firmę Meditrans szkolenia On-line dają wsparcie merytoryczne i swoiste Tips and Tricks dotyczące konkretnych procedur stomatologicznych. Coraz szerszy wachlarz propozycji webinariowych daje możliwość uczestniczenia w konkretnych dopasowanych do potrzeb odbiorcy szkoleniach. Nasza wykwalifikowana kadra szkoleniowa złożona z praktyków dba o to, by wszelkie informacje przekazywane w szkoleniach on-line, były zgodne z aktualnymi wytycznymi i wpływały na poprawę ergonomii pracy i jakość świadczonych usług.

Zapewniamy najwyższą jakość w szkoleniach zarówno On-line, jak i szkoleniach stacjonarnych. Dzięki nam lekarze mają możliwość ciągle podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Szkolenia On-line są swoistym dodatkiem i uzupełnieniem wiedzy zdobytej podczas kursów w formie stacjonarnej.