Prima Amalgam Prep
darmowa dostawa
od 500 zł
ISO 9001
i iso 13845
produkty od
zaufanych dostawców

Prima Amalgam Prep

Wiertła Prima Classic wykonane z najwyższej jakości czystego gatunku węglika wolframu. Do zdejmowania amalgamatu.

Opakowanie: blister 10 sztuk
97,00 zł

Wiertła Prima Classic do zdejmowania amalgamatu wykonane z najwyższej jakości czystego gatunku węglika wolframu - Amalgam Prep [245 / 246].

Miejsce łączenia węglika spiekanego z nierdzewną stalą znajduje się na szyjce wiertła, co zapewnia maksimum jego wytrzymałości. Nierdzewna stal użyta do produkcji trzonka wiertła pozwala na wielokrotną sterylizację bez ryzyka korozji. Wiertła zaprojektowane zostały, aby ciąć bardziej efektywnie w większym kontakcie z płaszczyzną zęba oraz ze zmniejszonym ryzykiem wykruszenia lub złamania wiertła w trakcie pracy. Odpowiedni kształt instrumentu zapewnia s...

Czytaj więcej +

Wiertła Prima Classic do zdejmowania amalgamatu wykonane z najwyższej jakości czystego gatunku węglika wolframu - Amalgam Prep [245 / 246].

Miejsce łączenia węglika spiekanego z nierdzewną stalą znajduje się na szyjce wiertła, co zapewnia maksimum jego wytrzymałości. Nierdzewna stal użyta do produkcji trzonka wiertła pozwala na wielokrotną sterylizację bez ryzyka korozji. Wiertła zaprojektowane zostały, aby ciąć bardziej efektywnie w większym kontakcie z płaszczyzną zęba oraz ze zmniejszonym ryzykiem wykruszenia lub złamania wiertła w trakcie pracy. Odpowiedni kształt instrumentu zapewnia szybką pozbawioną wibracji pracę minimalizując dyskomfort pacjenta podczas leczenia. Wiertła z węglika spiekanego Prima Classic mają szeroką gamę kształtów. 

Czytaj mniej -

Wybierz wariant oraz ilość

Prima Amalgam Prep - 245 FG
69,00 zł
Ilość maksymalna
Prima Amalgam Prep - 245 RA
97,00 zł
Ilość maksymalna
Prima Amalgam Prep - 246 FG
89,00 zł
Ilość maksymalna
rabaty na duże zamówienia!
Uzupełnij koszyk i prześlij zamówienie do naszego konsultanta, który je zweryfikuje i przydzieli specjalne rabaty!
Możesz również pominąć ten krok i zrealizować od razu.