Prima Predator DX Turbo T
darmowa dostawa
od 500 zł
ISO 9001
i iso 13845
produkty od
zaufanych dostawców

Prima Predator DX Turbo T

Predator – wiertła z węglika spiekanego. Tną szybciej i bardziej płynnie niż wiertła z prostymi ostrzami.

Opakowanie: blister 10 sztuk
299,00 zł

Predator DX Turbo [PR DX] – wiertła z węglika spiekanego tną szybciej i bardziej płynnie niż wiertła z prostymi ostrzami. Są mocniejsze, bardzo ostre i trwałe, a ich jednolita konstrukcja daje doskonałą koncentryczność oraz eliminuje drgania i odbijanie wiertła siłą nacisku podczas pracy. Biorąc pod uwagę najlepszą technologię cięcia wiertła Predator Turbo stały się liderem w swoim segmencie na rynkach USA, Europy i Japonii. Źródło sukcesu Predator Turbo leży w jego subtelnej agresji podczas, gdy unikalna ząbkowana geometria i smukły kształt zapewniają dostateczną siłę cięcia metalowych uzu...

Czytaj więcej +

Predator DX Turbo [PR DX] – wiertła z węglika spiekanego tną szybciej i bardziej płynnie niż wiertła z prostymi ostrzami. Są mocniejsze, bardzo ostre i trwałe, a ich jednolita konstrukcja daje doskonałą koncentryczność oraz eliminuje drgania i odbijanie wiertła siłą nacisku podczas pracy. Biorąc pod uwagę najlepszą technologię cięcia wiertła Predator Turbo stały się liderem w swoim segmencie na rynkach USA, Europy i Japonii. Źródło sukcesu Predator Turbo leży w jego subtelnej agresji podczas, gdy unikalna ząbkowana geometria i smukły kształt zapewniają dostateczną siłę cięcia metalowych uzupełnień protetycznych. Jednorodna konstrukcja wiertła zapewnia niespotykaną koncentryczność, co eliminuje ryzyko złamania, drgań oraz podbić, które mogą występować podczas pracy wiertłem na powierzchni metalu.

Wiertło służy do cięcia porcelany i metalu, na którym porcelana jest napalana (bez potrzeby użycia kilku różnych specjalistycznych wierteł) oraz do przecinania porcelanowych koron i mostów na metalu Pozwala na przecięcie korony porcelanowej jednym wiertłem.

Czytaj mniej -

Wybierz wariant oraz ilość

Prima Predator DX Turbo T
299,00 zł
Ilość maksymalna
rabaty na duże zamówienia!
Uzupełnij koszyk i prześlij zamówienie do naszego konsultanta, który je zweryfikuje i przydzieli specjalne rabaty!
Możesz również pominąć ten krok i zrealizować od razu.