IPS InLine Dentin 20g BL

IPS InLine Dentin 20g BL

Materiał ceramiczny na bazie kryształków leucytu, do licowania struktur wykonanych ze stopów metali.

Opakowanie: pojemnik 20 g
172,00 zł

IPS InLine Dentin 20g BL to wysokiej jakości materiał ceramiczny na bazie kryształków leucytu, stworzony z myślą o tradycyjnej odbudowie metodą warstwową, zwłaszcza w przypadku pokrywania podbudów ze stopów metali. Materiał charakteryzuje się łatwą aplikacją, umożliwiając precyzyjne odwzorowanie naturalnych kolorów zębów, co zapewnia estetyczne i trwałe uzupełnienia protetyczne.

IPS InLine Dentin dostępny jest w szerokiej gamie odcieni według klucza kolorów A-D, Bleach oraz Chromascop, co umożliwia idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb estetycznych.

Odcień IPS InLine Dentin Bleach BL obejmuje kolory: BL1, BL2, BL3 i BL4, idealnie nadające się do uzyskania efektu naturalnej bieli zębów.

IPS InLine to ceramika wierzchnia na bazie leucytu, która zapewnia doskonałe dopasowanie kolorystyczne przy minimalnym wysiłku i czasie, co czyni ją idealnym wyborem do stosowania w technice warstwowej.

Opakowanie: pojemnik zawierający 20 g materiału.

Wybierz wariant oraz ilość

IPS InLine Dentin 20g BL - BL1
172,00 zł
Ilość maksymalna
IPS InLine Dentin 20g BL - BL2
172,00 zł
IPS InLine Dentin 20g BL - BL3
172,00 zł
IPS InLine Dentin 20g BL - BL4
172,00 zł
rabaty na duże zamówienia!
Uzupełnij koszyk i prześlij zamówienie do naszego konsultanta, który je zweryfikuje i przydzieli specjalne rabaty!
Możesz również pominąć ten krok i zrealizować od razu.