- -19,00 zł

Przy zakupie 6 strzykawek Filtek Z250 w dowolnym kolorze, otrzymasz 2 strzykawki Filtek Z250 w kolorach A2 lub A3 - za 1 zł*
Filtek Z250 strzykawka 4g
Światłoutwardzalny, uniwersalny, materiał kompozytowy.
Filtek Z250 to światłoutwardzalny uniwersalny materiał kompozytowy przeznaczony do wypełnień ubytków zębów przednich i bocznych. Materiał cechuje niska ścieralność i duża stabilność koloru. Zawiera opatentowany wypełniacz: tlenek cyrkonu krzemionka zwiększający kontrast w promieniach RTG. Filtek Z250 szybko schnie i nie przylega do narzędzi przez co praca z materiałem jest bardziej komfortowa i efektywna. Kompozyt ma zastosowanie w bezpośrednim wypełnianiu ubytków w zębach przednich i bocznych w odbudowie dużych ubytków koronowych w szynowaniu oraz wypełnianiu ubytków metodą pośrednią (wkłady nakłady licówki).
Właściwości:
- Uniwersalny, światłoutwardzalny materiał kompozytowy
- Uniwersalny kompozyt o przezierności umożliwiającej zastosowanie w zębach przednich i bocznych
- Doskonałe, długoletnie efekty kliniczne
- Łatwa aplikacja dzięki zmniejszonemu przyleganiu do narzędzi
- Szybkie utwardzanie
- Zmniejszony skurcz polimeryzacyjny
- Opatentowany wypełniacz: tlenek cyrkonu/krzemionka zwiększający kontrast w promieniach RTG
Materiał dostępny jest w zestawach lub pojedynczych strzykawkach 4 g w następujących kolorach: A1, A2, A3, A3.5, A4, B1, B2, B3, C2, D3, I, UD.