Kubki jednorazowe białe 100 sztuk
darmowa dostawa
od 500 zł
ISO 9001
i iso 13845
produkty od
zaufanych dostawców

Kubki jednorazowe białe 100 sztuk

Plastikowe kubki jednorazowe o pojemności 200 ml.

Opakowanie: 100 sztuk
9,00 zł od 5,99 zł
-33%
Zniżka 1,80 zł
Oferta 1:
7,20 zł
Kupując 1 oszczędzasz 20%
Oferta 2:
5,99 zł
Kupując 8 oszczędzasz 33%
i
Skorzystaj z promocji "rabat ilościowy". Wystarczy dodać odpowiednią ilość produktu zgodnie z tabelą na karcie produktowej aby otrzymać rabat.

Plastikowe kubki jednorazowego użytku bywają niezastąpione w codziennym, rutynowym funkcjonowaniu, ale stanowią też nieodzowny element wyposażenia wszystkich gabinetów medycznych, w tym także tych stomatologicznych. 

Plastikowe kubeczki jednorazowe są jednym z kluczowych elementów dbania o sanitarno-higieniczne procedury jakościowej obsługi pacjentów. To m.in. dzięki nim minimalizuje się ryzyko przenoszenia infekcji i chorób zakaźnych. Specjalnie zaprojektowane kubeczki nie tylko spełniają najwyższe standardy higieny, ale są też wyjątkowo praktyczne, co jako ważna część składowa, pozytywnie...

Czytaj więcej +

Plastikowe kubki jednorazowego użytku bywają niezastąpione w codziennym, rutynowym funkcjonowaniu, ale stanowią też nieodzowny element wyposażenia wszystkich gabinetów medycznych, w tym także tych stomatologicznych. 

Plastikowe kubeczki jednorazowe są jednym z kluczowych elementów dbania o sanitarno-higieniczne procedury jakościowej obsługi pacjentów. To m.in. dzięki nim minimalizuje się ryzyko przenoszenia infekcji i chorób zakaźnych. Specjalnie zaprojektowane kubeczki nie tylko spełniają najwyższe standardy higieny, ale są też wyjątkowo praktyczne, co jako ważna część składowa, pozytywnie wpływa na końcową ocenę pacjentów na temat świadczonych dla nich w gabinecie usług. 

Zalety używania jednorazowych kubeczków plastikowych:

  • Używanie przez stomatologów w swoich  gabinetach  jednorazowych plastikowych kubeczków  jest ze względu na ich cenę z pewnością rozwiązaniem korzystnym pod względem ekonomicznym.
  • Ze względu na łatwość poddawania kubeczków procesowi recyklingu, są one opcją bezpieczną i ekologiczną.
  • Kierując się wygodą użytkowania, zaprojektowano ich ergonomiczny i wygodny dla dłoni kształt.
  • Dzięki specjalnie wytłoczonym nierównościom na ich zewnętrznej powierzchni, kubeczki białe kubeczki jednorazowe nie wyślizgują się z dłoni.
  • Sprawdzą się zarówno dla dorosłych, jak i małych dziecięcych dłoni. 
  • Dzięki wykorzystanemu do ich produkcji tworzywa – są wystarczająco trwałe i odporne na uszkodzenia.
  • Plastikowe kubeczki dostępne są w typowej pojemności 200 ml —  doskonale sprawdzającej się w trakcie wykonywania  rutynowych stomatologicznych czynności, np. płukania ust przez pacjentów podczas zabiegów. 

Dostępne w sprzedaży pojedyncze opakowanie zawiera 100 sztuk plastikowych jednorazowych białych kubeczków.

Czytaj mniej -

Wybierz wariant oraz ilość

Kubki jednorazowe białe 100 sztuk
9,00 zł 7,20 zł -20%
Ilość maksymalna
rabaty na duże zamówienia!
Uzupełnij koszyk i prześlij zamówienie do naszego konsultanta, który je zweryfikuje i przydzieli specjalne rabaty!
Możesz również pominąć ten krok i zrealizować od razu.