Transbond XT Light Cure Adhesive Paste 4x4g
- -21,00 zł
Klej ortodontyczny Laboratory Adhesive od Solventum 3M do tymczasowego mocowania akcesoriów ortodontycznych na modelach gipsowych, idealny do technik pośredniego zakładania zamków, dzięki łatwej aplikacji i wysokiej sile wiązania.
Klej ortodontyczny Laboratory Adhesive od Solventum 3M jest idealnym rozwiązaniem dla specjalistów ortodontycznych, którzy potrzebują precyzyjnego i tymczasowego mocowania akcesoriów ortodontycznych do modeli gipsowych. Przeznaczony do technik pośredniego zakładania zamków, ten klej zapewnia stabilne wiązanie na sucho, bez obawy o wilgoć, dzięki czemu idealnie nadaje się do pracy na modelach gipsowych.
Wybierz wariant oraz ilość
Dostępny w ofercie klej ortodontyczny znajduje zastosowanie przede wszystkim w technikach pośredniego zakładania zamków ortodontycznych. Jest szczególnie przydatny przy czasowym mocowaniu akrylowych podstaw do modeli gipsowych lub kamiennych. Umożliwia dokładne przygotowanie modeli przed finalnym połączeniem z zamkami, co wpływa na precyzyjny i trwały efekt ortodontyczny.
Pojedyncze opakowanie zawiera 3 strzykawki z klejem ortodontycznym Solventum o pojemności 5 ml.
Produkty z tej samej kategorii
Transbond XT Light Cure Adhesive Paste 4x4g
Excel pasta B Reliance Orthodontics słoiczek 12g
Transbond Plus Color Change Adhesive
Transbond XT light cure adhesive KIT
Excel pasta B - strzykawka 6 g
Klej do zamków GC Ortho CONNECT FLOW 2x2,7g
Excel pasta A - strzykawka 6 g
Excel pasta A Reliance Orthodontics słoiczek 12 g
Light Bond klej światłoutwardzalny Reliance Orthodontics...
Transbond Plus Band Adhesive - klej do pierścieni
Klej do zamków GC Ortho CONNECT 2x2,9g
Clarity Attachment Material 2 x 2 g
Excel klej do retencji Reliance Orthodontics strzykawka 5g
Pasta kompozytowa Reliance Orthodontics T.K.O różowa -...
GoTo klej światłoutwardzalny Reliance Orthodontics z...
GC Aligner Connect 3.4g - klej ortodontyczny do nakładek