Wiertło Roto RFID ZI Amann Girrbach do frezarki

Wiertło Roto RFID ZI Amann Girrbach do frezarki

Frezy Roto RFID ZI to precyzyjne narzędzia frezujące, kompatybilne z systemami Ceramill, przeznaczone do obróbki cyrkonu Zolid Zirconia w zaawansowanych procesach protetycznych CAD/CAM.

Opakowanie: 1 sztuka
391,00 zł

Frezy Roto RFID ZI to specjalistyczne narzędzia dedykowane do precyzyjnej obróbki cyrkonu Zolid Zirconia, stosowane w zaawansowanych systemach frezowania CAM. Kompatybilne z urządzeniami Ceramill Mikro 4X/5X, Motion 2 oraz Matik.

Zastosowanie frezów Amann Girrbach Roto RFID ZI:

Frezy Roto RFID ZI zostały zaprojektowane z myślą o precyzyjnym opracowywaniu cyrkonu, co czyni je idealnym wyborem dla laboratoriów cyfrowych zajmujących się produkcją koron, mostów i innych elementów protetycznych. Dzięki zaawansowanej technologii frezowania, narzędzia te gwarantują maksymalną dokładność i powtarzalność wyników, co jest kluczowe w produkcji wysoce estetycznych i trwałych uzupełnień protetycznych.

Wybierz wariant oraz ilość

Wiertło Roto RFID ZI Amann Girrbach do frezarki - 0.3
391,00 zł
Ilość maksymalna
Wiertło Roto RFID ZI Amann Girrbach do frezarki - 0.6
391,00 zł
Ilość maksymalna
Wiertło Roto RFID ZI Amann Girrbach do frezarki - 1.0
391,00 zł
Ilość maksymalna
Wiertło Roto RFID ZI Amann Girrbach do frezarki - 2.5
391,00 zł
Ilość maksymalna
rabaty na duże zamówienia!
Uzupełnij koszyk i prześlij zamówienie do naszego konsultanta, który je zweryfikuje i przydzieli specjalne rabaty!
Możesz również pominąć ten krok i zrealizować od razu.