Adhenal SL 30g
darmowa dostawa
od 500 zł
ISO 9001
i iso 13845
produkty od
zaufanych dostawców

Adhenal SL 30g

Proszek służący mocowaniu protez zębowych, zapobiegający przedostawaniu się jedzenia pomiędzy protezę a podniebienie, pomagając jej zachować stabilność przez długi czas.

Opakowanie: pojemnik 30 g
9,50 zł

Proszek służący mocowaniu protez zębowych zapobiegający przedostawaniu się jedzenia pomiędzy protezę a podniebienie pomagając jej zachować stabilność przez długi czas. Pod wpływem wilgoci na powierzchni pojawia się kleista warstwa przyczepna, która umożliwia stabilizację protezy i znacznie zwiększa jej adhezję do śluzówki jamy ustnej. Adhenal cechuje się bardzo silnym działaniem uszczelniającym oraz poprawia utrzymanie się w danym miejscu protezy zębowej. Zwiększa siłę zgryzu pacjentów zwłaszcza w przypadku gdzie pacjenci ze względu na trudne warunki anatomiczne nie mają zapewnionej odpowie...

Czytaj więcej +

Proszek służący mocowaniu protez zębowych zapobiegający przedostawaniu się jedzenia pomiędzy protezę a podniebienie pomagając jej zachować stabilność przez długi czas. Pod wpływem wilgoci na powierzchni pojawia się kleista warstwa przyczepna, która umożliwia stabilizację protezy i znacznie zwiększa jej adhezję do śluzówki jamy ustnej. Adhenal cechuje się bardzo silnym działaniem uszczelniającym oraz poprawia utrzymanie się w danym miejscu protezy zębowej. Zwiększa siłę zgryzu pacjentów zwłaszcza w przypadku gdzie pacjenci ze względu na trudne warunki anatomiczne nie mają zapewnionej odpowiedniej stabilności protezy oraz u pacjentów, u których ze względów psychicznych adaptacja protezy może być utrudniona.

Proszek mogą także stosować osoby, które posiadają protezy zębowe dłuższy czas u których pojawia się problem osłabienia retencji.

Opakowanie zawiera 30 g materiału.

Czytaj mniej -

Wybierz wariant oraz ilość

Adhenal SL 30g
9,50 zł
Ilość maksymalna
rabaty na duże zamówienia!
Uzupełnij koszyk i prześlij zamówienie do naszego konsultanta, który je zweryfikuje i przydzieli specjalne rabaty!
Możesz również pominąć ten krok i zrealizować od razu.