Lista produktów marki SPLAT

Oferta produktowa SPLAT

Oferta obejmuje szereg produktów dentystycznych do ochrony i pielęgnacji jamy ustnej oraz produktów do higieny osobistej, na który składają się produkty do pielęgnacji włosów, domu, pielęgnacji skóry i higieny. Produkty są stworzone wyłącznie z naturalnych, roślinnych składników. Obecnie w ponad 70 krajach na świecie, pacjenci i praktycy stomatologiczni polegają na firmie SPLAT w zakresie dostarczanych produktów i rozwiązań w ochronie oraz pielęgnacji, kładąc silny nacisk na jakość. Największą popularnością na polskim rynku stomatologicznym cieszą się pasty Biomed, Professional, SPECIAL, piankami ORAL CARE oraz nićmi dentystycznymi Splat Dental Floss.

Produkty: 3

SPLAT

SPLAT to rosyjski producent produktów do pielęgnacji jamy ustnej, ekologicznej chemii gospodarczej i kosmetyków dla dzieci. Marka SPLAT została zarejestrowana w Rosji w 1994 roku, a spółka Splat-Cosmetica w 2000 roku, kiedy założyciele wynajęli zakłady produkcyjne pod Moskwą i zaczęli produkować pastę do zębów. Około 20% produktów SPLAT eksportowanych jest poza Rosję. Jest jedną z najszybciej rozwijających się innowacyjnych marek produktów do higieny jamy ustnej w regionie EMEA. Firma ma wizję stać się jedną z najbardziej innowacyjnych firm globalnych - dostarczać swoje autentyczne, wysokiej jakości i przyjazne dla środowiska rozwiązania do pielęgnacji jamy ustnej, pielęgnacji domowej, włosów i skóry większej liczbie konsumentów.

Jakie są najczęściej wybierane produkty SPLAT? 

Wśród najbardziej popularnych produktów firmy Splat możemy wyróżnić dwie linie produktów, które specjaliści z branży stomatologicznej wybierają najczęściej: Pasty do zębów SPLAT SPECIAL oraz Zawiesina INNOVA. SPLAT SPECIAL to bioaktywne pasty do zębów do użytku codziennego o potwierdzonej klinicznie skuteczności. Bioaktywne składniki i opatentowane formuły zapewniają maksymalny efekt terapeutyczny możliwy do osiągnięcia w domu. Każda z past wchodząca w skład serii służy rozwiązaniu konkretnego problemu higieny jamy ustnej, a różnorodność rozwiązań i niepowtarzalnych smaków pozwala dopasować pastę do indywidualnych potrzebZawiesina INNOVA to płynne szkliwo intensywnie wzmacnia oraz odbudowuje zęby. Zawarty w niej amorficzny hydroksyapatyt wapnia w dawce 1% przenika do otwartych kanalików zębinowych, uszczelnia i odbudowuje szkliwo, a także chroni przed kwasami oraz bakteriami.